DÜNYA DEVİ RAITA’ DAN TAKIMIMIZA DESTEK...

Türkiye Bayanlar Buz Hokeyi Ligi başladı… Genç kadrosu ve yepyeni sporcuları ile lige başlayan ODTÜ Bayan Buz Hokeyi Takımı desteğini dünya devi bir firmadan alıyor. Buz pistleri inşasında 2500'e yakın projeye imza atan ve spor malzemeleri üretiminde dünya devi olan Raita, üniversiteler arası Türkiye Şampiyonu takımımıza 2009-2010 sezonunda destek oluyor. Geçtiğimiz hafta Raita’nın sponsorluğunda Finlandiya’dan gelen malzemeler Spor Müdürümüz Şahin Oğuz ve Buz Hokeyi Bayan Takım kaptanımız Özlem Öz tarafından teslim alındı.

Kaptanımız Özlem Öz; Raita’nın sponsorluğunda, yeni sporcularımız ile başarılı bir sezon geçireceklerini, gelecek sezonda üniversiteler arası şampiyonluk unvanını korumak istediklerini ve Türkiye Buz Hokeyi Ligi’nde şampiyonluk hedeflediklerini belirtti. Spor Müdürümüz ve Kaptanımız, Raita yetkililerine teşekkürlerini sunarak destek olunan malzemeleri teslim aldı. Bayan Takımımız 26 Aralık 2009 Cumartesi günü 12-1 kazandığı Truva Paten maçı ile lige oldukça güzel bir başlangıç yaptı.

29.12.2009

Bu haberi arkadasinla paylas...
Hakkımızda | Site Haritası | ODTÜ | Bize Yazın | ©2008 ODTÜ Buz Sporları Topluluğu | www.icesports.metu.edu.tr. All Rights Reserved. Powered by Halil Alper Tokel